GELOSITIN

GELOSITIN

Atsisiųsti informacinį lapelį

1. Kas yra Gelositin purškalas ir kam jis vartojamas?

Ši medicininės paskirties priemonė yra vartojama gydyti ir drėkinti sausą arba pažeistą nosies gleivinę, pvz., dėl sauso oro (oro kondicionierius, šildymo), pernelyg dažno gleivinės paburkimą mažinančių preparatų vartojimo arba esant sausai nosies ertmei, su arba be luobelių ir šašų susidarymu prie nosies landų arba vidiniame nosies sparnelių paviršiuje.

 

2. Kaip reikia vartoti GeloSitin purškalą?

Prieš pirmą vartojimą prie stiklinio buteliuko prisukite dozavimo pompą. Kad tai padarytumėte nuimkite užsukamą buteliuko dangtelį, įkiškite plonąjį dozavimo pompos vamzdelį į buteliuką ir stipriai užsukite dozavimo pompą. Nuimkite žaliąjį apsauginį dangtelį ir laikykite purškiamąjį buteliuką visada vertikaliai, kadangi priešingu atveju pompa gali neteisingai funkcionuoti. Svarbu: prieš pirmą vartojimą arba ilgą laiką nevartojus purškalo, kelis kartus puršktelkite ir atidžiai stebėkite išpurkštą tirpalo dulksną iki ji po greito spustelėjimo taps vienalyte.

 

KIEK IR KAIP DAŽNAI REIKIA VARTOTI GELOSITIN PURŠKALĄ?

Pagal poreikį kelis kartus per dieną įpurkšti po 1 – 2 įpurškimus į kiekvieną nosies landą.

 

KIEK ILGAI GALIMA VARTOTI GELOSITIN PURŠKALĄ?

Gelositin purškalas visiškai nepavojinga vartoti ilgai arba paskirtais gydymo kursais.

 

3. Gelositin purškalo sudėtis

GeloSitin purškalo sudėtyje yra rafinuoto sezamo aliejaus, Cetiol CC, apelsinų aliejaus, citrinų aliejaus, antioksidacinio mišinio (natūralios kilmės ekstraktų su dideliu tokoferolio kiekiu, palmitoilaskorbo rūgšties, askorbo rūgšties, citrinos rūgšties, etanolio, augalinio aliejaus). GeloSitin sudėtyje nėra konservantų.

NEMOKAMA INFORMACIJOS LINIJA

8 800 20 017

KONTAKTAI

(8 5) 277 7596
info@armila.com